999 TL Üzeri Harcamalarda Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Kargo ve Teslimat

Firmamızın anlaşmalı olduğu MNG Kargo ile gerçekleştirdiğimiz ürün gönderimlerimizin kargo ve teslimat süreci aşağıdaki maddelerde detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Teslimat Hizmetleri
Adrese Kargo Teslimi
Kargolarınız, kimlik ibraz etmesi karşılığı alıcısına faturada belirtilen adresinde kuryelerimiz (MNG kargo) tarafından teslim edilir.
Adreste alıcının olmaması durumunda, adrese kargoyu getirdiğimize dair ihbar notu bırakılır ve kargo şubeye geri getirilir.
Şubeye geri getirilen kargolar 3 işgünü içerisinde alıcı tarafından şubemize gidilerek teslim alınmalıdır. Aksi takdirde göndericinin bilgisi dahilinde kargo çıkış şubesine iade edilir.
Teslimat Süresi; Türkiye geneli şubeleri arasında gerçekleşen standart gönderi hizmeti şehir içi ve şehirlerarası olup, normal şartlar dahilinde (olağan üstü haller, olumsuz hava ve ulaşım şartları, mücbir sebepler, vb. haricinde) 600 km’ye kadar mesafesi olan gönderiler il merkezlerine 1 (bir) iş günü; 600-1000 km arası mesafesi olan gönderiler 2 (iki) iş günü; 1000 km’den daha fazla mesafesi olan gönderiler ise 3 (üç) iş günü içerisinde teslim edilir.

Teslimat Hizmetleri
Alıcı Haberli Teslimat
Göndericinin gönderi yapılırken kargo alıcısının kargo gönderiminden haberdar olduğunu ve gönderiye ilişkin şubelerimizin herhangi bir bildirim yapmalarına gerek olmadığını beyan etmesi üzerine kargo göndericinin belirteceği şubeye gönderilir.
Şubelerimize gidip kimliğinizi ibraz ederek kargonuzu teslim alabilirsiniz.
Şubeden teslim alınmayan kargolar 3 işgünü içerisinde göndericinin bilgisi dahilinde çıkış şubesine iade edilir.
Ayrıntılı bilgi edinmek için en yakın (MNG) şubemize gidebilir veya 444 06 06 numaralı telefonumuzdan MNG Kargo Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Teslimat Hizmetleri
Telefon İhbarlı Teslimat
Göndericinin gönderi yapılırken talebi üzerine kargolarınız size en yakın şubeye ulaştığında Alıcıya telefon araması ile kargonun şubemize ulaştığı bilgisi verilir.
Bilgilendirme sonrası şubelerimize gidip kimlik ibraz edilerek kargo teslim alınabilir.
Şubeden teslim alınmayan kargolar 3 işgünü içerisinde göndericinin bilgisi dahilinde çıkış şubesine iade edilir.
Ayrıntılı bilgi edinmek için en yakın şubemize gidebilir veya 444 06 06 numaralı telefonumuzdan Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Yükleniyor...